Akademia Morska w Szczecinie - Strona Główna
Dział ds. Obcokrajowców i Wymiany Międzynarodowej

Szanowni Państwo,

Z ogromna przyjemnością zachęcamy  do uczestnictwa w poniższym szkoleniu, które kierowane jest szczególnie do naukowców posiadających stopień doktora, bądź czteroletnie doświadczenie badawcze po uzyskaniu tytułu magistra i chcących  prowadzić badania za granicą.

Spotkanie informacyjne  ZUT pn. „Postaw na międzynarodową karierę! Napisz doskonały wniosek o stypendium Marii Skłodowskiej-Curie” odbędzie się w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii 9 maja 2016 r. w godz. 9:00-15:00 w siedzibie RCIiTT.

Podczas spotkania będzie również możliwość omówienia z ekspertem swojego pomysłu na projekt.

Prelegentem podczas spotkania będzie ekspert z Krajowego Punktu Kontaktowego PB UE w Warszawie – p. Anna Wiśniewska.

Zapisów można dokonywać do 4 maja br. poprzez stronę internetową RCIiTT: www.innowacje.zut.edu.pl, zakładka „Szkolenia”. Liczba miejsc ograniczona, do 30 uczestników. O przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń (pobierz)

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 91 449 41 53.

Program znajduje się tutaj.

Serdecznie zapraszamy do udziału.